StudioKarier > Usługi > Szkolenia > Coach - nowy zawód - w ramach akademii Coacha

Coach - nowy zawód - projekt w ramach Akademii Coacha

Cele projektu:

  1. Zdobycie przez uczestników projektu wiedzy i umiejętności pozwalających na podjęcie pracy w nowym zawodzie lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Dla kogo:
  1. Projekt jest adresowany tym, którzy chcą otworzyć nowy, lepszy rozdział swojego życia zawodowego, chcą, pomagać innym rozwijać się, zmieniać, radzić sobie w trudnych sytuacjach zmiany chcą przekwalifikować się i profesjonalnie wykonywać zawód Coacha lub specjalisty ds. coachingu.
  2. Jest to oferta dla tych, którzy posiadają co najmniej średnie wykształcenie. Dzięki Akademii uczestnicy zyskają możliwość wykonywania nowego zawodu bazując na dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i życiowych.
Program szkolenia jest opracowany na podstawie wytycznych Izby Coachingu. Dzięki temu daje przygotowanie do ubiegania się o akredytację Izby Coachingu.
Uczestnik zyskuje indywidualny plan rozwoju oraz wiedzę jak zacząć swój biznes i jak zadbać o swój wizerunek na rynku pracy.
Program jest tak zaprojektowany by dostarczył uczestnikom wiedzy o coachingu, procesach coachingowych, klientach, samym coachu oraz narzędziach dzięki którym coaching jest efektywny.
 
Dlaczego warto:
 
Dzięki kursowi uczestnicy zdobędą możliwość wykonywania pracy w charakterze Coacha. Kurs skupia się nie tylko na rozwoju umiejętności coachingowych ale również pokazuje w jaki sposób rozpocząć pracę na rynku w roli coacha. Podpowiadamy jak i od czego zacząć.
Uczestnicy zyskują członkostwo w grupie wsparcia dla osób w podobnej sytuacji życiowej.
 
Co nas wyróżnia:

1 .Program jest opracowany na podstawie wytycznych Izby Coachingu.
2. Program prowadzony jest przez doświadczonych trenerów posiadających szeroką wiedzę pedagogiczną i psychologiczną. Praktyków biznesu oraz superwizorów. Trenerzy posiadają międzynarodowe certyfikaty Coacha ICC.
3. Program jest sprofilowany pod wymagania osób zmieniających zatrudnienie. Kładzie duży nacisk na samorozwój.
4. W szkoleniu jest miejsce na superwizje, prowadzenie wzajemnych procesów coachingowych, ćwiczenia.
5. Naszych absolwentów wspieramy w trakcie projektu i po jego zakończeniu w klubie   
Coacha.
6. Wspieramy i propagujemy etyczny coaching. Towarzyszymy drugiemu człowiekowi w poszukiwaniu i odkrywaniu jego niepowtarzalnego potencjału.
 
Koszt projektu:
4300 PLN/osobę
 
Cena obejmuje:
  1. Uczestnictwo w zajęciach warsztatowo-szkoleniowych 10 dni
  2. Materiały szkoleniowe i ćwiczeniowe
  3. Egzamin
  4. Certyfikat ukończenia szkolenia
  5. Serwis kawowy podczas szkoleń
Czas trwania szkolenia : 10 dni

Wróć