StudioKarier > Usługi > Wynajem sal szkoleniowych

Wynajem sal szkoleniowych

Pierwsza tego typu oferta w centrum Pruszkowa !

  • W Centrum STUDIO KARIER  posiadamy do Państwa dyspozycji  dwie sale szkoleniowe możliwe do wynajęcia w systemie całodziennym lub godzinowym.
  • Świetnie zlokalizowane w samym centrum Pruszkowa, przy ul. Kraszewskiego – głównym miejskim deptaku, przy którym mieszczą się najważniejsze urzędy, instytucje i banki.Bardzo dobry dojazd z Centrum Warszawy ok. 35 min kolejką WKD. Droga do przystanku WKD ok. 300m
  • W salach dostępny jest internet oraz pełne wyposażenie prezentacyjne. 
  • Dostępne zaplecze techniczne pozwala na natychmiastowy wydruk koniecznych materiałów
  • Zaplecze kuchenne umożliwia korzystanie z gorących i zimnych napojów, itp.  Istnieje również możliwość zamówienia cateringu.

Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Sala (40m)

Jasna i nowoczesna, z naturalnym światłem, ale i możliwością zaciemnienia do ew. prezentacji. Znakomicie nadająca się do spotkań i szkoleń dla kilkunastu osób lub konferencji do 30 uczestników. Możliwa dogodna aranżacja ustawienia stołów. W zależności od potrzeb, wyposażona w rzutnik, ekran prezentacyjny, flipchart itp.  Dostępny również wygodny, szeroki balkon dający możliwość zaczerpnięcia powietrza podczas przerw.

Cena: 400zł za 8 godzin. Każda następna rozpoczęta godz. 50 zł

Sala szkoleniowa 40m

Sala (15m)

Jasna, kameralna, z naturalnym światłem.  Świetnie nadaje się na spotkania biznesowe z
kontrahentami w miłej atmosferze lub narady robocze w mniejszych zespołach. Do dyspozycji rzutnik, ekran prezentacyjny, flipchart itp.

Cena: 350zł za 8 godzin. Każda następna rozpoczęta godz.45 zł

Szala szkoleniowa 15m

Potrzebujesz więcej informacji, skorzystaj z formularza kontaktowego.